Nasza szkoła jest bezpłatną szkołą Państwową, w której poza nauką gry na instrumencie, dzieci uzyskują wykształcenie przewidziane takim samym programem nauczania, jak w każdej innej szkole podstawowej. Dzieci, które dostaną się do Naszej Szkoły, będą mogły się kształcić aż do matury.

W Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi uczniowie grają na instrumentach, śpiewają w chórze, grają w zespołach i orkiestrze.

Proponujemy naukę gry na:

fortepianie, skrzypcach , wiolonczeli, gitarze, akordeonie, flecie, klarnecie, trąbce, puzonie, saksofonie, waltorni, harfie oraz perkusji.

Nieodpłatne spotkania przygotowawcze dla kandydatów odbędą się 5, 12 i 19 marca 2022r.

Badanie przydatności do szkoły (egzamin wstępny) odbędzie się 26 marca 2022r

Bliższych informacji udzielimy:

telefonicznie pod numerem 42 681 15 68/69 wewnętrzny 31

mailowo: sekretariatuczniowski@muzyczna-sosnowa.pl

Dyrekcja Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi

Sekretariat Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st.

im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi

93-102 Łódź, ul. Sosnowa 9